آرگا
 • کد خبر: 74964
  تعداد بازدید : 56,902 بازدید
  تاریخ انتشار : ۶ مرداد, ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۰
  تعداد نظرات: ۰ نظر
    

  جدیدترین عکس منتشر شده از همسر دوم بنیامین بهادری

  عکس جدید منشتر شده از شایلی همسر دوم بنیامین بهادری را در این مطلب مشاهده فرمایید و با همسر جدید این خواننده خوب و توانای کشورمان که به تازگی ازدواج نموده اند بیشتر آشنا شوید.

  همسر دوم بنیامین بهادری خانم شایلی است که چندی پیش این خواننده جوان و محبوب با اننتشار پستی در اینستاگرام خود خبر ازدواج دوم خود را منتشر نمود. در این مطلب قصد داریم جدیدترین عکس همسر بنیامین بهادری را ارائه دهیم که مطمئنا مشاهده این تصاویر و همچنین آشنایی با وی برای شما نیز جذاب خواهد بود. تا پایان همراه م اباشید و از تماشای این عکس های زیبا و دیدین لذت ببرید.

  عکس شایلی همسر دوم بنیامین بهادری :

  همانگونه که می دانید همسر اول بنیامین بهادری، خانم نسیم حشمتی در آذرماه 92 در اثر سانحه رانندگی در گذشت و چندی پیش خبر ازدواج دوم بنیامین بهادری رسید که وی نیز این موضوع را تایید نمود. همسر دوم بنیامین بهادری خانم شایلی می باشد که هم اکنون در سریال سلام بمبئی در کنار بنیامین و محمد رضا گلزار به ایفای نقش می پردازد. در این مطلب قصد داریم به ارائه جدیدترین عکس های بنیامین بهادری و همسر دومش  بپردازیم که امیدواریم تماشای آنها برای شما نیز لذت بخش باشد.

  همسر دوم بنیامین بهادری شایلی همسر دوم بنیامین شایلی همسر جدید بنیامین

  عکس هایی که مشاهده نمودید مربوط به حضور بنیامین بهادری و همسر جدیدش در سریال سلام بمبئی است. برای این خواننده خوب و توانای کشورمان آرزوی موفیت های بیشتر داریم و امیدواریم زندگی جدیدشان  درکنار خانم شایلی و بارانا سرشار از خوشی و سربلندی باشد.

  منبع : آرگا

  برچسب ها :