بافت مو مدل های متنوعی دارد و شما می توانید با کمک مدل های مختلفی موهای خود را به زیبایی ببافید. یکی از انواع مدل بافت موهای زیبا و پرطرفدار بافت مو فرانسوی است که در ادامه این مطلب آموزش بافت مو فرانسوی را به صورت مرحله به مرحله مشاهده خواهید کرد.

بافت مو فرانسوی نوعی بافت است که از اضافه کردن لایه های مو از دو طرف سر در حین بافت مو ساده ایجاد می شود. برای بافت موی فرانسوی از بافت ساده از رو استفاده می شود. در ادامه این مطلب آموزش بافت مو فرانسوی را مشاهده خواهید کرد.

بافت مو آفریقایی و بافت مو تیغ ماهی و بافت مو فرانسوی از انواع بافت موهای پرطرفدار در بین خانم ها هستند در مطالب قبلی آموزش بافت مو آفریقایی و بافت مو تیغ ماهی را ارائه دادیم در این مطلب قصد داریم تا شما را با نحوه بستن بافت مو فرانسوی به صورت جامع آشنا سازیم.

بافت موی فرانسوی ساده

آموزش مرحله به مرحله بافت مو فرانسوی

آموزش بافت مو فرانسوی را با بهترین و آسان ترین روش در این مطلب به صورت کامل ملاحظه خواهید کرد که امیدواریم بتوانید با تمرین زیاد مهارت کافی را در این مدل از بافت مو بدست آورید.

مدل بافت مو

آموزش بافت مو فرانسوی با بهترین روش در منزل

۱.برای بافت موی فرانسوی ابتدا دسته ای از موهای خود را جدا کنید.
۲.سپس با فرو کردن انگشت نشانه و انگشت وسط خود در درون موهایتان, آن ها را به سه دسته مساوی تقسیم کنید و سپس با کمک دست چپ سه لایه مو جدا شده را از سایر تارهای موی خود جدا کنید.
۳. بر روی سه لایه مو جدا شده ابتدا یک بافت ساده سه تایی بزنید به این ترتیب که رشته های سمت راست جدا شده از مو را به حالت ضربدر بر روی رشته های وسط مو بگذارید و رشته های سمت چپ مو را بر روی رشته فعلی قرار دهید تا این مرحله شما یک رج بافت ساده بر روی موهای خود زده اید.
۴. دوباره از سمت راست یک رج از موها را جدا کنید.
۵. رج جدا شده از موها را بر روی رشته های میانی فعلی قرار دهید و دوباره یک مدل بافت ساده بزنید ( یعنی لایه سمت راست را بر روی لایه وسط مو که به آن رج اضافه کرده اید قرار دهید).
۵. روش شماره ۴ را بر روی لایه سمت چپ موهای خود نیز انجام دهید به این تریتیب که یک رج از سمت چپ موهای خود را جدا کنید و سپس رج جدا شده را به لایه های وسطی موهای خود اضافه نمایید و یک بافت ساده بزنید.
۶. مراحل بافت فرانسوی را به روشی که گفته شد و به ترتیب انجام دهید. ( به ترتیب از سمت راست و چپ رج هایی از مو را جدا کنید و به لایه وسط مو اضافه نمایید و یک بافت ساده بزنید).
۷. بعد از اتمام کار بافت موها انتهای مو را با کمک کش مو گره بزنید تا موهایتان محکم شود و بافت مو باز نشود.

حتما بخوانید:  مدل بافت مو 2016 با جدیدترین طرح های بافت مو

آموزش مرحله به مرحله بافت موی فرانسوی

آموزش تصویری بافت مو فرانسوی

بافت موی دخترانه

مدل های بافت موی فرانسوی

بافت موی فرانسوی را می توانید به صورت کلاسیک نیز ببافید.

بافت مو فرانسوی کلاسیک

و هم چنین این بافت مو را می توانید از بالای سر و به صورت یک طرفه نیز ببافید.

آموزش بافت مو فرانسوی

بافت موی فرانسوی را می توانید بر روی موهای کوتاه هم انجام دهید و می توان گفت این مدل بافت مو یکی از زیباترین بافت موهای زنانه است.

مدل بافت مو فرانسوی برای موهای کوتاه

بافت مو فرانسوی دو تکه

بافت موی فرانسوی دو تکه

همانطور که در این مطلب ملاحظه کردید بافت موی فرانسوی با روشی بسیار آسان انجام می شود و موهای شما با کمک این بافت مو حالت و فرم زیبایی می گیرد. امیدواریم با کمک آموزش بافت مو فرانسوی ارائه شده در این بخش بتوانید موهای خود را به زیبایی و با این مدل ببافید. درصورت تمایل می توانید برای مشاهده آموزش انواع مدل بافت های مو به بخش بافت مو مراجعه نمایید.

منبع : آرگا

برچسب‌ها
بارگذاری بیشتر در آرایش مو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید

مدل های زیبا و جالب بافت موی ساده که شما را جذاب تر می کنند

بافت موی ساده از انواع بافت موهای پرطرفدار و محبوب در بین خانم های جوان است در ادامه این م…