آرگا
 • کد خبر: 56673
  تعداد بازدید : 7,076 بازدید
  تاریخ انتشار : ۲۳ فروردین, ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۵
  تعداد نظرات: ۰ نظر
    

  حاشیه های بغل کردن امیر تتلو توسط دختران طرفدارش + عکس

  عکس بغل کردن امیر تتلو توسط دختران ایرانی و واکنش های متفاوت نسبت به این ماجرا و عکس ها و فیلم های منتشر شده از این ابراز علاقه متفاوت را در این مطلب مشاهده فرمایید.

  بغل کردن امیر تتلو در جمع هواداران ماجرای داغ و پر حاشیه ایی است که این روزها در دنیای مجازی به شدت مورد توجه قرار گرفته است. بر همین اساس قصد داریم در این مطلب به بیان این ماجرا و انتشار پست ها و واکنش های امیر تتلو بعد از انتشار فیلم ها و عکس های این ماجرا بپردازیم. در ادامه با مشاهده این ماجرای جنجالی همراه ما باشید.

  ماجرای بغل کردن امیر تتلو توسط دختران جوان :

  امیرحسین مقصود لو معروف به امیر تتلو خواننده رپ، یکی از حاشیه سازترین خواننده های زیرزمینی است که همیشه رفتار و حرفهایی متفاوت دارد. این خواننده خبر ساز به دلیل نوع پوشش و همچنین ترانه هایی که اجرا می کند مورد علاقه دختران و پسران نوجوان قرار گرفته است. که ظاهران این بار این ابراز علاقه ها برای امیر تتلو دردسر ساز شده است. گویا در مکانی عمومی دختران نوجوان و جوان علاقه مند، اقدام به بغل کردن امیر تتلو می کنند که عده ایی هم از این ماجرا فیلم برداری نموده و فیلم ها و عکس هایی را منتشر می کنند که موجب ناراحتی و عصبانیت امیر تتلو می شود و باعث می شد وی بعد از مشاهده فیلم پست هایی را در صفحه اینستاگرم خود منتشر نماید که تصویر آنها ر در ادامه مشاهده می فرمایید.

  بغل کردن امیر تتلو توسط دختران

  باید دید اقدام بعدی این خواننده زیر زمینی چیست و امیر تتلو بار دیگر چگونه و به چه دلیل سر زبان ها خواهد افتاد.

  منبع : آرگا

  برچسب ها :