اگر شما می خواهید ظاهری منحصر به فرد و جذاب داشته باشید می توانید رنگ موی عنابی را به عنوان رنگ موی خود انتخاب کنید. این رنگ مو اگر مناسب با رنگ پوست شما باشد زیبایی و جذابیت را برایتان به ارمغان می آورد. در ادامه برترین فرمول های ترکیبی رنگ مو عنابی را مشاهده خواهید کرد.

رنگ موی عنابی یکی از انواع رنگ مو های بی نظیر است که طرفداران خاص خودش را دارد با زدن این رنگ مو بر روی مو هایتان زیبایی و جذابیت وصف ناپذیری پیدا می کنید. اگر شما به دنبال چهره ای متفاوت تر هستید تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا شما را با ترکیب های بی نظیر این رنگ موی زیبا آشنا سازیم.

رنگ مو عنابی مانند رنگ موی مسی زیبا و رنگ موی شرابی بی نظیر برای افراد با پوست تیره می تواند یک ایده مناسب باشد. در این بخش از آرایش مو مجله آرگا فرمول های ترکیبی و متنوع رنگ موی زیبا و منحصربه فرد عنابی را در اختیار شما خانم های جذاب و خوش سلیقه ایرانی قرار داده ایم.

مدل موی بلند و فرمول رنگ مو عنابی

فرمول های ترکیب رنگ موی عنابی (مارسالا)

رنگ موی عنابی یک رنگ موی زیبا است که ترکیبی از رنگ های قرمز و قهوه ای است و به این رنگ مو شرابی خاکی یا رنگ موی مارسالا نیز گفته می شود. در ادامه مطالب این بخش شما را با انواع ترکیب های بی نظیر این رنگ موی ایده آل و متفاوت آشنا می سازیم. توجه داتشه باشید که برای این رنگ مو باید پایه مو های خود به شماره ۶ یا ۷ دکلره برسانید.

رنگ مو و مدل مو زیبا

 ترکیب رنگ مو عنابی

فرمول شماره ۱

رنگ شرابی شماره ۷ : ۴۰ میل + رنگ می بلوند قرمز : ۳۰ میل + رنگ موی بادمجانی شماره ۶ : ۳۰ میل + واریاسیون قرمز : ۳ سانت + واریاسیون بنفش : ۲ سانت + اکسیدان ۲

مدل موی فر با رنگ عنابی

فرمول شماره ۲

رنگ موی شماره ۷.۲۰ + رنگ موی شماره قرمز آتشین شماره ۷.۶ + واریاسیون قرمز : ۳ سانت + واریاسیون بنفش : ۲ سانت

حتما بخوانید:  دستور ترکیب انواع رنگ موی بلوند به همراه تصاویر

مدل رنگ مو عنابی

فرمول شماره ۳

رنگ موی قرمز ماهگونی شماره ۱
رنگ موی بلوند تیره طلایی شماره ۱.۲
رنگ موی بلوند تیره شکلاتی شماره ۱
پایه ۶ دکلره
زمان مکث برای این رنگ مو ۴۵ دقیقه می باشد.

رنگ مو عنابی زیبا

ترکیب رنگ موی عنابی تیره

رنگ موی قهوه ای ماهگونی بنفش شماره ۱
رنگ موی قهوه ای نسکافه ای شماره ۱
اکسیدان ۶ درصد
پایه ۴ دکلره
زمان مکث برای این رنگ مو ۴۵ دقیقه است.

فرمول رنگ موی عنابی تیره مدل مو و رنگ موی عنابی تیره

مدل های متنوع رنگ موهای عنابی

برخی از خانم ها ترجیح می دهند رنگ موی خاص تری را داشته باشید و اگر شما هم از این دسته ازخانم ها هستید ما رنگ مو عنابی یا همان مارسالا را به شما توصیه می کنیم با انتخاب این رنگ مو شما می توانید رنگ مویی متمایز و متفاوت تر از  بقیه داشته باشید. در تصاویر زیر مدل های زیبا رنگ مو عنابی را ملاحظه می کنید که امیدواریم از دیدن این مدل مو ها با رنگ مو جذاب عنابی نهایت لذت را ببرید.

رنگ مو عنابی زیبا

رنگ موی عنابی   مدل مو با رنگ مو عنابی مدل مو زنانه و فرمول رنگ موی عنابی رنگ موی عنابی فرمول های رنگ موی جذاب عنابی    رنگ موی زیبا و فوق العاده عنابی رنگ موی تیره عنابی   انواع مدل مو و رنگ مو عنابی    مدل موی چتری با رنگ عنابی مدل موی بلند رنگ شده مدل مو بلند با رنگ عنابی زیبا مدل رنگ موی عنابی مدل رنگ موی عنابی با هایلایت مدل موی چتری زیبا و بلند رنگ شده رنگ مو منحصر به فرد عنابی

در این مطلب شما را با فرمول های ترکیبی رنگ موی عنابی که یک رنگ موی خاص و متفاوت است، آشنا ساختیم که امیدواریم با انتخاب این رنگ مو بتوانید جذابیت چهره تان را چندین برابر کنید. اگر می خواهید با ترکیب های متنوع و گوناگون انواع رنگ مو ها اشنا شوید می توانید به بخش ترکیب رنگ مو مجله آرگا مراجعه کنید.

منبع : آرگا

برچسب‌ها
بارگذاری بیشتر در آرایش مو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید

چند روش فوق العاده برای رنگ کردن طبیعی موها با حنا و قهوه

قهوه و حنا از انواع مواد طبیعی هستند که برای رنگ کردن موهای خود در منزل به کمک مواد طبیعی …