آرگا
 • کد خبر: 4015
  تعداد بازدید : 282 بازدید
  تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۱:۴۳
  تعداد نظرات: ۰ نظر
    

  مدل های جدید آرایش صورت دخترانه با طراحی مدرن و شیک

  آرایش صورت دخترانه ارایشی ملایم است که در همه ی مکان میتوان از آن نوع آرایش استفاده کرد برای همه ی دخترانه اعم از نوجوان و جوان مرتب بودنو زیبایی چهره اهمیت خاصی دارد همه به دنبال جذابیت و شیک بودن هستند. در این مقاله جدید ترین مدل های آرایش صورت دخترانه را با طراحی […]

  آرایش صورت دخترانه ارایشی ملایم است که در همه ی مکان میتوان از آن نوع آرایش استفاده کرد برای همه ی دخترانه اعم از نوجوان و جوان مرتب بودنو زیبایی چهره اهمیت خاصی دارد همه به دنبال جذابیت و شیک بودن هستند. در این مقاله جدید ترین مدل های آرایش صورت دخترانه را با طراحی مدرن و شیک در اختیارتان قرار داده ایم.

  عکس های جدید آرایش صورت دخترانه مدرن:

  دختران جوان و مدگرا همواره به دنبال جدیدترن و بهترین آرایش برای صورت خود بوده و هستند ما در این مقاله بیش از ۱۵ عکس از زیبا ترین آرایش صورت دخترانه ، آرایش لایت ، آرایش های ساده و ملیح برایتان قرار داده ایم تا بتوانید با دیدن آنها ایده بگیرید و آرایشی مناسب با سن و فرم صورت خود را انتخاب کنید. آرایش ها متناسب با رنگ پوست ،رنگ مو و رنگ چشم تغییر میکنند به عبارتی هر رنگ پوستی آرایش مخصوص به خود را می طلبد مثلا نوع آرایش چشم های درشت و ریز بسیار متفاوت اند و اگر بخواهید چشمان درشت را مانند چشمان ریز آرایش کنید آرایش چشمتان معقول نمیشود. شما باید با توجه به ویژگی های ظاهری خود مدل آرایش را انتخاب کنید و با کمی تمرین و رعایت نکات اصولی آرایش ، چهره ی خود را به طوری بیارایید که آرایش شما ملایم و ملیح باشد و غیر طبیعی به نظر نرسد. بهتر است همیشه مراقب لطافت و سلامت پوست خود باشید زیرا استفاده ی مکرر از لوازم آرایش باعث پیری زود رس پوست و چین و چروک آن میشود پیشنهاد ما به شما استفاده از ماسک های طبیعی روشن کننده بجای استفاده ی بیش از حد کرم های پوشاننده است. در ادامه عکس های جدید آرایش صورت دخترانه را مشاهده می نمایید.

  حتما بخوانید:  سری جدید آرایش صورت مدرن و جذاب + تصاویر

  آرایش صورت شیک و مدرن دخترانه

  آرایش صورت شیک دخترانه

  آذرایش صورت دخترانه و ملیح

  آرایش صورت ساده و دخترانه

  آرایش صورت دخترانه

  آرایش صورت دخترانه زیبا

  آرایش صورت مدرن دخترانه

  آرایش صورت شیک و جذاب دخترانه

  آرایش صورت دخترانه

  زیبا ترین آرایش صورت دخترانه

  آرایش صورت لایت دخترانه

  آرایش صورت دخترانه خاص

  آرایش صورت شیک و دخترانه

  آرایش صورت شیک و جذاب دخترانه

  با مدل های آرایش صورت دخترانه آشنا شدید برای اینکه آرایش بهتری داشته باشید باید اصول آرایش کردن و ترفند های آرایش صورت را بدانید برای آشنایی با جدید ترین و کاربردی ترین ترفند های آرایش صورت کلیک کنید.

  منبع : آرگا