زوج هنرمند و موفق کشورمان در کنار هم قرار گرفته اند تا قدرت جذابیت و بازیگری خود را دو چندان کنند. هنرمندانی که گاه در کنار یکدیگر و گاه جدا از هم به نقش آفرینی در فیلم و سریال ها می پردازند تا رضایت هرچه بیشتر مردم عزیز کشورمان را جلب کنند.

و اینک زوج هنرمند دیگری را به شما معرفی خواهیم کرد که همه ما با بازی زیبا و هنرمندانه آنها آشنا هستیم ، دو نام آشنا در کنار یکدیگر قرار گرفته اند ، چه در عرصه بازیگری و چه در زمینه زندگی مشترک با هم یک دل هستند و الگویی موفق از زندگی زناشویی را به نمایش گزارده اند. با ما عکس های امین حیایی و همسرش را نظاره گر باشید.

سوژه های دیده نشده از عکس های امین حیایی و همسرش:

عکس های امین حیایی و همسرش و مطالعه بیوگرافی این دو هنرمند خالی از لطف نیست . همراهمان باشید. متولد شد ،در تاریخ ۱۳۴۹/۳/۱۹ در منطقه قیطریه تهران . پس از گذراندن دوران کودکی در مرکز نیروی هوایی ، بخش هنرهای نمایشی عقیدتی – سیاسی شروع به کار کرد. وی همچنین جایزه بازیگر نقش دوم مرد را برای بازی در “براده های خورشید” و بهترین بازیگر نقش اول را برای بازی در “شب” گرفت.

یک عکس تکی از امین حیایی

امین حیایی به عنوان بازیگر نقش اول در ” سیب سرخ حوا ” بازی کرد که بازی اول او به عنوان نقش اول مرد در تاریخ بازیگری اش به ثبت رسید. از کارهای سینمایی وی می توان به : ” زنان ونوسی ،مردان مریخی” – “اختاپوس “- ” زن ها فرشته اند ” – “اخراجی ها “- “دایره زنگی ” -” آتیش بازی”-“چه کسی امیر را کشت” – ” عروس فراری ” و … اشاره کرد . همچنین هنر نمایی این بازیگر کارکشته کشورمان در سریال های ” همسایه ها ” – “روزگار جوانی ” – آسمان من” – ” ساعت صفر ” – “کلاه پهلوی ” و … به چشم می خورد.

حتما بخوانید:  عکس های دیده نشده امین حیایی به همراه بیوگرافی

آن سوی ماجرا دختری به نام نیلوفر خوش خلق در خرداد ۱۳۵۱ متولد می شود . که در ابتدای کار هیچ علاقه ای به سینما و بازیگری نداشته است ، اما بعد از آشنایی با همسرش (امین حیایی) و به خواسته او حرفه بازیگری را پیش میگیرد .در سریال ” روزگار جوانی ” این دو هنرمند محبوب در کنار هم ایفای نقش کرده اند که در آن زمان نامزد بوده اند.

تصویری از همسر امین حیایی

“قلاده های طلا ” – “دایره زنگی ” – “سنگ کاغذ قیچی ” – “بوی بهشت ” -“مانی وندا ” – ” آتش بس ” و … از نمونه کارهای سینمایی اوست همچنین در سریال های ” کلاه پهلوی ” و “روزگار جوانی ” به هنرنمایی پرداخته است.

امین حیایی و همسرش در فیلم ” بوی بهشت ” با یکدیگر ازدواج کردند.

مراسم عقد امین حیایی و همسرش

حاصل این ازدواج پسری است به نام دارا که اکنون سن ۱۷ سالگی را پشت سر میگذارد .

امین حیایی و پسرش

در ادامه عکس های امین حیایی و همسرش را ببینیم:

تیپ جدید امین حیایی و همسرش

جوانی امین حیایی و همسرش 

امین حیایی و همسرش با پرچم ایران

امین حیایی و همسرش در حال سخنرانی 

امین حیایی و همسرش در جشنواره

عکسی دیگر از امین حیایی و همسرش

عکس دسته جمعی امین حیایی و همسرش  

عکس های امین حیایی و همسرش در خیابان

متفاوت ترین عکس های امین حیایی و همسرش

زیباترین عکس های امین حیایی و همسرش

گفتنی است که این دو هنرمند کشورمان در کنار بازیگری شغل دیگری راه اندازی کرده اند ، یک کافی شاپ به نام کافه وانیل .

عکس های کافی شاپ این دو زوج را ببینیم:

کافه وانیل امین حیایی

عکس دوم از کافه وانیل امین حیایی

عکس سوم کافه وانیل امین حیایی

عکس چهارم کافه وانیل امین حیایی

امیدواریم از دیدن عکس های امین حیایی و همسرش لذت برده باشید. همواره با ما در بخش عکس همراه باشید. پیروز و سرافراز و برقرار باشید.

بارگذاری بیشتر در عکس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید

عکس های دیده نشده امین حیایی به همراه بیوگرافی

امین حیایی از جمله بازیگران مشهور تاریخ سینمای ایران می باشد . او در تئاتر ،سینما و تلویزی…