آهو از مخلوقات زیبای خداوند در میان حیوانات می باشد یکی از حیوانات بسیار زیبا که در مناطق استپی و نیمه بیابانی زندگی می کند در این مطلب اطلاعاتی جامع در مورد آهو و گالری عکس آهو و بچه آهوهای زیبا و دوست داشتنی را جمع آوری نموده ایم در ادامه با مشاهده تصاویر آهو در طبیعت همراه من باشید .

از جمله حیوانات سریع و گریز پا آهو می باشد در این مطلب اطلاعاتی جامع در مورد این حیوان بسیار زیبا در اختیار شما قرار خواهیم داد این حیوان بیشتر در مناطق استپی و نیمه بیابانی و در کشورهایی همچون پاکستان، عربستان، تبت، ترکمنستان و ترکیه زندگی می کند در ادامه عکس آهو و بچه آهو در مکان های مختلف و از زوایای متفاوت را با هم مشاهده خواهیم نمود .

آهو

عکس آهوآهو حیوانی نجیب می باشد هر دو جنس این حیوان نجیب دارای تفاوت های قابل توجهی می باشند در این مطلب اطلاعاتی جامع در مورد تغذیه ،رفتار و مشخصات ظاهری این حیوان زیبا خواهیم خواند و مجموعه عکس آهو در حالات و از زوایای مختلف را مشاهده می نماییم تا پایان مطلب همراه من باشید .

مشخصات ظاهری حیوان آهو

عکس بچه آهواین حیوان بسیار زیبا جثه ی متوسطی دارد جنس نر آهو دارای شاخ نسبتا بلند می باشد و جنس ماده آهو اغلب بدون شاخ می باشند در فصل تابستان موهای این حیوان زیبا نسبتا کوتاه است و در زمستان موها بلندتر و به رنگ قهوه ای در می آید .رنگ آهوی مسن و نر روشن تر و گاهی کرم رنگ می باشد و در زیر گلوی جنس نر این حیوان برآمدگی مانند گواتر وجود دارد .

تغذیه آهو

تغذیه آهوتغذیه این حیوان گریزپای زیبا علوفه و بوته می باشد اما اغلب در فصل سرد زمستان از مزارع گندم، یونجه ،چغندر و صیفی جات تغذیه می نمایند گاهی از درختان پسته نیز تغذیه خود را بدست می آورند .

رفتار آهو

عکس آهو و بچه آهواین حیوان بسیار قلمرو طلب می باشد قلمرو خود را با فاصله زیادی از یکدیگر جدا می نمایند قلمرو آن ها به سه دسته تقسیم بندی می گردد: قلمرو مادر-فرزندی، قلمرو نر های جوان و قلمرو نرهای تنها. سرعت دوی آن ها بسیار بالاست بطوری که می توانند با سرعت ۸۰ کیلومتر در ساعت بدوند.

مجموعه عکس آهو

در مورد رفتار ،مشخصات ظاهری و رفتار این حیوان زیبا در این مطلب سخن گفتیم حال در این بخش گالری عکس آهو و تصاویر بچه آهو ها را از زوایا و در مکان های مختلف با هم مشاهده می نماییم .

عکس آهو زیبا بچه آهو در حال شیرخوردن عکس اهو در کنار گل بابونه عکس بچه آهو و مادرش عکس آهوی زیبا بچه آهو درازکشیده بر چمن عکس آهو در حال شیردهی عکس آهو و بچه آهو زیبا عکس آهو در جنگل عکس دو بچه آهو عکسی بسیار زیبا از بچه آهو ها

عکس طبیعت بکر و بچه آهوهای دوست داشتنی

آهوی خوابیده عکس بچه آهو ها و مادر عکس آهو ها عکسی از گله آهو عکس آهو و بچه اش عکس آهو در چمنزار عکس دو آهودر این مطلب اطلاعاتی جامع در مورد آهو با هم مطالعه نمودیم و عکس آهو را مشاهده نمودیم امیدوارم از مشاهده تصاویر لذت کافی را برده باشید برای مشاهده بیشتر عکس حیوانات کلیک نمایید.

بارگذاری بیشتر در عکس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید

متن زیبا برای شفای بیمار و انواع آرزو و دعای خیر برای سلامتی

مجموعه کامل و بی نظیر انواع متن زیبا برای شفای بیمار را در این مطلب ارائه می دهیم که می تو…