ایده های جدید و زیبا برای تزیین ژله های مختلف از جمله ژله رولی، آکواریوم، تزریقی و انواع ژله های چند رنگ و قالبی که این تزیینات با کمک میوه های فصل و انواع خوراکی ها انجام میشود و علاوه بر طعم عالی ظاهر زیبایی خواهند داشت.

تزیین ژله و ذسر از تزیینات بااهمیت و جالب برای همه ماست، خصوصا همه خانم ها تلاش دارند بهترین و زیباترین تزیینات ژله را برای مهمانی ها داشته باشند. در ادامه چند مدل از زیباترین و جدیدترین تزیینات ژله و ایده های متفاوتی برای تزیین دسرهای مختلف که با ژله تهیه میشود را مشاهده خواهید کرد. همراهم باشید.

مدل های تزیین ژله و دسر جدید و زیبا:

تزیین ژله با انواع میوه ها و خوردنی ها کار بسیار جذابی است که به بهتر شدن طعم ژله نیز کمک میکند، برای اینکار میوه های فصل که در دسترس دارید را پوست کنده و خرد کنید و به دلخواه روی ژله آماده بچینید، همچنین میتوانید قبل از سفت شدن ژله میوه ها را داخل آن قرار دهید که این کار فرم و نمای زیبایی به ژله میدهد و میتوانید به دلخواه تزیینات متفاوتی با انواع میوه داشته باشید.

ژله میوه

ژله موز

ژله انار

سرو ژله در لیوان و انواع جام و بستنی خوری نیز زیبایی خاص خودش را دارد که با کمی ابتکار میتوانید آنها را به بهترین شکل تزیین کنید و به پذیرایی از مهمان ها بپردازید.

Decorating Jelly (2)

ژله لیوانی

تزیین دسر و ژله

تزیین دسر و ژله

انواع ژله های تزریقی که با خامه های رنگی تهیه میشوند طرفدارهای زیادی دارند. این نوع ژله ها به خاطر وجود طرح و رنگ های مختلف نیازی به تزیینات خاص ندارد و میتوانید آنها را همانگونه که هستند سرو کنید.

حتما بخوانید:  تزیین بستنی جالب و زیبا با جدیدترین ایده ها

ژله تزریقی

ژله تزریقی

در ادامه چند مدل از تزیین ژله و دسرهای مختلف را که با ژله تهیه میشوند مشاهده میکنید که میتوانند ایده های خوبی برای انجام تزیینات شما باشند.

ژله قالبی

دسر ژله ایی

تزیین دسر و ژله

تزیین ژله

تزیین ژله قالبی

تزیین دسر و ژله

ژله خرده شیشه

ژله رولی هم یکی از ژله های خوشمزه و فوق العاده زیباست که به راحتی تزیین میشود و با کمی خلاقیت میتوانید ژله زیبایی را آماده سرو و پذیرایی از مهمان ها کنید.

ژله رولی

تزیین دسر و ژله

اگر تصمیم دارید از تزیینات ژله برای جشن تولد بچه ها استفاده کنید، پیشنهاد ما ژله آکواریوم است که با کمک انواع پاستیل و بیسکویت تزیین میشود و مطمئنا مورد علاقه همه بچه ها است.

تزیین ژله

ژله آکواریومی

امیدوارم ایده های خوبی برای تزیین ژله گرفته باشید و بهترین نوع تزیینات را انجام دهید. از بقیه مطالب ما در همین رابطه در بخش سفره آرایی دیدن کنید. موفق باشید.

بارگذاری بیشتر در آشپزی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید

دو روش عالی برای تهیه ژله انار با تزیینات جالب و جذاب

ژله انار از انواع دسر های خوشمزه و محبوب است که با روش های مختلفی می توانید این ژله را در …