آرگا
 • کد خبر: 22596
  تعداد بازدید : 985 بازدید
  تاریخ انتشار : ۳ آبان, ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۰
  تعداد نظرات: ۰ نظر
    

  عکس های مدل ابرو پهن بلند و کوتاه با جدیدترین متدهای آرایشی

  ابرو های پهن با بیشتر چهره ها تناسب دارد و از این رو امروزه این مدل ابرو ها استقبال ویژه ای داشته اند شما نیز میتوانید با دیدن مدل های زیر، مدل ابرویی زیبا و متناسب را برای صورت خود انتخاب کنید.

  ابروهای پهن یکی از پر استقبال ترین مدل های ابرو هستند و امروزه همه تلاش دارند تا ابرو هایشان را با استفاده از ابزار مخصوص پر پشت تر و پهن تر کنند تا جلوه ی خاصی به چهره بدهند. در این مقاله بیش از بیست مدل ابرو پهن و زیبا را برایتان در نظر گرفته ایم امیدواریم مدل های زیر مورد پسندتان واقع شوند.

  تصاویر مدل ابرو پهن جدید و زیبا

  ابرو ها از اجزایی هستند که مورد توجه همه قرار دارند و برای خانم ها بیشتر حائز اهمیت است و همه به دنبال بهترین مدل ابرو برای خود میگردند. در این مقاله ما انواع مدل های ابرو پهن و جدید را برایتان در نظر گرفته ایم تا بتوانید بهترین و مناسب ترین مدل را برای خود انتخاب کنید.
  در انتخاب مدل ابرو ها باید به فرم چشم ها، پیشانی و میزان گردی یا کشیدگی صورت توجه کرد. زیرا هر مدل ابرویی برای فرم خاصی از صورت مناسب است و اگر ابرو هایی زیبا داشته باشید ولی مدل ابرو ها با فرم صورت هماهنگ نباشد جذابیت چهرتان را تا حد زیادی میگیرد. پس در انتخاب ابرو پهن کوتاه و یا بلند و یا مدل ابروهای باریک و… بسیار دقت کنید. تصاویر زیر نمونه های زیبایی از مدل ابروهای پهن بلند و کوتاه هستند.

  حتما بخوانید:  تصاویر مدل ابرو سال 95 زنانه و دخترانه

  مدل ابروی پهنمدل آرایش ابرو پهن

  مدل ابرو متفاوتآرایش چشم با ابروهای پهن

  مدل ابرو کشیده و پهنمدل ابرو پهن و زیبامدل ابرو زنانه پهن و بلند

  مدل ابرو پهن

  مدل ابرو جدید و پهن

  مدل ابرو هشتی

  مدل ابرو دخترانه پهن با آرایش زیبا و ساده

  مدل ابرو شیک و جذاب

  مدل ابرو جدید

  ابروهای پهن دارای طرفداران بسیاری در میان خانم های جوان و دختران مجرد است

  مدل های شیک و جذاب ابرو

  مدل ابرو پهن و جدید

  آرایش ابرو پهن بلند و کوتاه

  ابرو های پهن با بیشتر صورت ها هماهنگ است از این رو دارای طرفدار بیشتری است. اگر ابرو های کم پشتی دارید و می خواهید مدلی پهن برای ابرو های خود داشته باشید میتوانید با مداد ابرو و یا با استفاده از سایه ابرو ابرو هایتان را کمی پر پشت تر جلوه دهید به تصاویر زیر دقت کنید این تصاویر نمونه هایی از آرایش ابروهای پهن با استفاده از مداد و آکوا میباشد.

  مدل ابروی پهن مدل ابروی پهن مدل ابرو کشیده و پهن مدل ابروی پهن و جدید مدل ابرو پهن مدل ابرو پهن و زیبا

  مدل ابرو پهن کوتاه جدید و جذابمدل ابرو کشیده

  آرایش ابرو زنانه پهن و بلندمدل ابرو جدید و پهن مدل ابرو جدید و پهن

  با نمونه های زیبا و جذابی از مدل ابرو پهن و جدید آشنا شدید امیدواریم مدل های این مقاله مورد پسندتان واقع شده باشند. در صورت تمایل برای آشنایی با انواع مدل ابرو های جدید کلیک کنید.

  منبع : آرگا

  برچسب ها :